8
تیر
1397
رضا قاسمی
رضا قاسمی

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید Android

فراگیر شدن روزافزون تلفن های همراه و تلفن های هوشمند و نقش آن در آسان نمودن کارهای روزمره امری انکارناپذیر است. از این رو شرکت ها، موسسات آموزشی، مراکز تجاری، تفریحی، خدماتی و ... نیاز به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید را در کنار داشتن سایت درک کرده اند.

فراگیر شدن روزافزون تلفن های همراه و تلفن های هوشمند و نقش آن در آسان نمودن کارهای روزمره امری انکارناپذیر است. از این رو شرکت ها، موسسات آموزشی، مراکز تجاری، تفریحی، خدماتی و ... نیاز به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید را در کنار داشتن سایت درک کرده اند. طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید منجر میشود تا مشاغل علاوه بر رونق دادن کسب و کار خود؛ در عرصه رقابت با رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشند.به جرأت میتوان گفت مشاغلی که همگام با تکنولوژی روز پیش نروند شکست می خوردند و از عرصه رقابت خارج میشوند.

 

اهمیت اپلیکیشن موبایل اندروید به IOS

امروزه سیستم عامل اندروید (Android)  و آی او اس (IOS) از جمله سیستم عامل های موجود برای تلفن های همراه هوشمند هستند. بیش از92% از مردم ایران از موبایل استفاده میکنند. طبق آمار استات کانتر بیش از 87%  از کاربران ایرانی از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند. بنابراین ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید در ایران از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

 

شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید (Android) نیازمند دانش فنی برنامه نویسی اندروید و مهارت بالا و همچنین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن است. امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل فعالیت دارند. برای ساخت اپلیکیشن موبایل ابتدا باید با توجه به نیازمندی ها و انتظاراتی که از اپلیکیشن وجود دارد طرح اولیه برای آن ایجاد شود.در مرحله ی بعد طراحی اختصاصی رابط کاربری انجام میشود. سپس امکانات و دسترسی های لازم برای کاربران اپلیکیشن سنجیده میشود و در نهایت پیاده سازی صورت میگیرد. تجربه چندین ساله ما نشان می‌دهد که عواملی چون کابرپسند بودن، کارایی و امنیت، ارتقا پذیری و پشتیبانی مناسب اپلیکیشن نقش زیادی در موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت.          

  

 

شرکت مسیر نقره ای  و طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید

شرکت مسیر نقره ای  با داشتن متخصصان مجرب در زمینه  طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و تبلت های هوشمند،  راهکارهای مناسب سازمانی  برای صنایع و مشاغل گوناگون ارائه نموده است. فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشدجامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و شرکت مسیر نقره ای با نگرشی هوشمندانه و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه  ی در حال تکامل باشد.

 

خدماتی که شرکت مسیر نقره ای در زمینه  طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید ارائه میکند:

  • تجزیه و تحلیل نیازمندی های سیستم
  • طراحی اختصاصی رابط کاربری UI
  • تجربه کاربری و کاربرپسند بودن UX
  • پیاده سازی و برنامه نویسی
  • تست کارایی و امنیت
  • ارتقاپذیری و پشتیبانی مناسب

 

 

 

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل آی او اس IOS
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
nbaza
1397/02/2818:03
nazar ha
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
ما در مسیر نقره ای تلاش میکنیم تا خدماتی با کیفیت را برای شما تولید و ارائه کنیم