برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل های آندروید و آی او اس، همگام با استاندارد های جهانی، مناسب برای تمامی تجارت های امروزی و یا اقشار متفاوت می باشد.
شرکت مسیر نقره ای با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم.
فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشد.
جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و شرکت مسیر نقره ای با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.
محصولات تولید شده در مسیر نقره ای نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند.شرکت مسیر نقره ای این افتخار را دارد که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعۀ مسیر نقره ای از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید نماید.

امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

شرکت مسیر نقره ای برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی ios از زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک xcode استفاده می شود. زبان مشترک رابط کاربری UI برای تولید وساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios در حال حاضر متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن ios استفاده کنیم.

تمامی این ویژگی های فنی را با یک استراتژی حرفه ای در طراحی اپلیکیشن آندروید و آیفون به تجارت شما ارائه می دهیم تا شاهد تاثیرات چشمگیری در رونق کسب و کار خود باشید. ارائه سرویس ها و خدمات تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به دیگر شرکت های حاضر و فعال در این زمینه بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار های تحت موبایل شما می شود. م
با توجه به افزایش روز افزون آمار استفاده از تلفن های هوشمند و مهم تر از همه تلفن های تحت سیستم عامل های اندروید و ios اکنون زمان آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، مراکز تفریحی، بانک ها و … شعبه ای از تجارت خود را در گوشی های هوشمند اندرویدی یا آیفونی ایجاد کنند. در همین راستا امکانات دیگری که توسط شرکت های پرداخت آنلاین ایجاد شده است، درگاه های پرداختی مخصوص گوشی های هوشمند هستند, مانند درگاه بانک ملت ، بانک پارسیان و … که کاربرد های انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران بصورت آنلاین تلفن های همراه را میسر ساخته است. شرکت مسیر نقره ای، جزوء پیشگامان در ارائه خدمات ساخت و برنامه نویسی اپلیکیشن های آندروید و آیفون می باشد. مسیر نقره ایبا رویکردی تاثیر گذار در جهت کاربردی سازی تلفن های همراه و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را ایجاد نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت زمان کوتاهی صنایع و کسب و کار های مختلف را جذب خود کرده و برای آنها راهکارهای تجاری مناسب سازمانی ارائه نماییم. جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن های همراه و تبلت های هوشمند است و شرکت مسیر نقره ای با عملکردی هوشمندانه پرچم دار این تغییر و تحول اساسی بوده و به صورت مداوم در حال بروز رسانی و افزایش دانش کارشناسان با تجربه خود در بخش برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل است تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد. محصولات تولید شده در بخش برنامه نویسی موبایل مسیر نقره ای و رویکرد متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفن های هوشمند نشان دهنده و بیانگر این واقعیت است که تلفنهای هوشمند تنها ابزاری برای سرگرمی و تفریح نیست و آنها ابزار های قدرتمندی هستند که می توانیم از آن ها برای گسترش تجارت خود در جامعه استفاده کنیم. شرکت مسیر نقره ای این افتخار را دارد که با دانش بروز و جهانی همکاران خود در داخل مجموعۀ مسیر نقره ای از این تکنولوژی و ابزار ها در جهت افزایش خدمت رسانی به مشتریان خود استفاده کرده و اپلیکیشن هایی کامل و حرفه ای تولید نماید. اگر شما نیز علاقمند به گسترش کاربرد این ابزار هستید؛ می‌توانید در این مسیر با ما همراه باشید.

 responsive

طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

icon-mobile

کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص مسیر نقره ای با سال ها تجربه، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.

ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

support

خدمات و پشتیبانی مستمر

تیم مسیر نقره ای بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود با ارایه خدمات حتی در روزهای تعطیل آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

ما چگونه کار میکنیم ؟

 1. Prototype

  نمونهٔ اوّلیّه یک مدل است که برای آزمایش مفهوم یا فرایند یک چیز شبیه سازی شده است.

 2. UX

  تجربهٔ کاربری شامل رفتارها و احساسات یک کاربر دربارهٔ استفاده از یک اپلیکیشن است.

 3. UI

  واسط کاربر، بخش دیدنی و قابل لمس یک ابزار است که کاربر مستقیماً با آن سر و کار دارد.

 4. Programming

  مرحله ای که برنامه نویسان ما شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن مورد نظر می کنند.

 5. Admin

  با ارایه پنل ادمین می توانید محتویات را از طریق سایت کنترل کنید

 6. Test

  در این بخش اپلیکیشن برای ازمایش ارایه می شود که ان را تایید کند.

 7. Debugging

  در این مرحله تمام قسمت های برنامه توسط برنامه نویس بررسی می شود و در صورت مشکل برطرف می شود.

 8. Publish

  مرحله پایانی که اپلیکیشن برای استفاده منتشر می شود.